Hotel Alvero

+355 682081334

Adresa

Joan Guest House

+355 692323733

Adresa

Hotel Permeti

+355 694523811

Adresa

 

Hotel Ervehe

+355 69 329 5827

 

Elma Guest House

+355 068 465 7999

A. S

Ajri i pastër dhe peizazhet mahnitëse ofrojnë një sfond të përsosur për rafting, ecje dhe eksperienca kulinare. Por ajo që vërtet e veçon këtë festival është mikëpritja e ngrohtë e vendasve që ju bëjnë të ndiheni si në shtëpinë tuaj.
Ky festival është i domosdoshëm për këdo që kërkon një përvojë të paharrueshme që ju bën të ndiheni si në shtëpinë tuaj dhe për këdo që kërkon një përvojë të paharrueshme.

E. C

Kam pasur një eksperiencë të mrekullueshme në Vjosa n’Fest. Me një gamë të gjerë aktivitetesh si rafting, shëtitje, përvoja kulinare dhe muzikë, ka diçka për të gjithë. Ambienti mahnitës natyror dhe ndjenja e komunitetit e bëjnë këtë festival një ngjarje që duhet të frekuentohet. Mos e humbisni aventurën dhe argëtimin!

M. M

Nëse jeni duke kërkuar për një festival që ofron pak nga gjithçka, Vjosa n’Fest është zgjedhja perfekte. Nga udhëtimet me rafting që shtojnë adrenalinën te përvojat e shijshme të kuzhinës dhe gjithçka tjetër në mes, ky festival i ka të gjitha. Shfaqjet muzikore ishin të jashtëzakonshme, dhe peizazhi ishte mahnitës. Vjosa n’Fest është një festival i jashtëzakonshëm që do t’ju lërë kujtime të paharrueshme